...
en lt ru

Jūsų namams

UAB "GLORI" ir Ko
Kauno g. 19, Ilgakiemis, LT-53288,
Kauno raj., Lietuva
tel.: +370 37 536110, +370 37 536166
el. paštas: info@glori.lt
Vykdome projektą „UAB „Glori“ ir Ko eksporto rinkų plėtra“.

  Youtube iconFacebook icon

Eksporto rinkų plėtra

print

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UAB „Glori“ ir Ko, gaminanti lakštinio plieno gaminius, didina eksporto apimtis ir produkcijos pirkėjų dairosi kaimyninėse rinkose. Kauno raj., Ilgakiemyje veikianti įmonė savo gaminių asortimentą pristato tarptautinėse parodose, siekdama surasti naujų užsakovų ir padidinti pardavimus užsienyje.

 „Įmonė šiuo metu eksportuoja virš 60 proc. savo produkcijos. Mūsų gaminiai – pašto dėžutės, kolektorinės spintelės, ventiliacijos grotelės, vėjarodžiai ir kt. – jau daugiau kaip prieš 5 metus rado pirkėjus Švedijoje ir Vokietijoje. Todėl, pasinaudoję Europos Sąjungos finansuojama paramos priemone „Naujos galimybės“, vykdome projektą UAB „Glori“ ir Ko eksporto rinkų plėtra“. Jo pagalba siekiame padidinti naujų pirkėjų skaičių užsienyje. Savo gaminius jau pristatėme specializuotose didžiausiose Vokietijos, Švedijos bei Rytų Europos šalių parodose“, - sako bendrovės vadovas Raimundas Gecevičius.

 Nors daugelis Lietuvos gamintojų jau seniai eksportą laiko įmonių varomąja jėga, ne visos bendrovės gali skirti lėšų aukštų gamybos standartų įgyvendinimui. Tam reikia suformuoti modernią gamybinę bazę, apmokyti darbuotojus bei atitikti aukštus užsienio pirkėjų kokybės reikalavimus. UAB „Glori“ ir Ko gaminiai kokybe nė kiek nenusileidžia Vakarų gamintojų produkcijai ir yra pirkėjų vertinami. Bendrovė tik nedidelę dalį gaminių parduoda Lietuvos rinkoje, nes, pasak įmonės vadovo, mūsų šalyje rinka yra per maža. Būtent aukščiau minimas projektas padėjo įmonei sutaupyti dalį nuosavų lėšų. ES parama buvo suteikta parodos plotų ir įrangos nuomai, dalyvio mokesčiams, darbuotojų išlaidoms, rinkodaros priemonėms bei kitoms su produkcijos pristatymu užsienyje susijusioms išlaidoms apmokėti. Paramos dėka sutaupytas lėšas bendrovė nukreipė pardavimų skatinimui.

 Vykdydama šį projektą, UAB „Glori“ ir Ko sukurs ne mažiau kaip 3 naujas darbo vietas, taip pat skaičiuojama, kad padidėjus UAB „Glori“ ir Ko eksportui, apimtys atitinkamai didės ir susijusiuose sektoriuose.

 Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

 Kontaktinis asmuo: Raimundas Gecevičius Tel. 8 37 536110